Genel Görünüm Renk Seçenekleri Fotoğraflar Özellikler Teknik Detaylar

Bağımsız Ön ve Arka Süspansiyon
Çift salıncaklı süspansiyon, her bir tekerleğin şasi üzerinde minimum etki ile engellerin üzerinden geçmesini sağlamak için hem ön hem de arkada kullanılmıştır.

 

 

“Tam Doğru” Boyut
2.795 mm (110”) uzunluğunda ve 1.525 mm (60”) genişliğinde, 2.005 mm (79”) dingil mesafesine sahip PRO-MX'in orta boy paketi, dar yollarda yürümeyi kolaylaştıran hareketlilik ve manevra kabiliyeti sunarken, zor ve sıkıcı işleri bir esinti haline getirmek veya dışarıda bir hafta sonu için ekipman taşımak için mükemmel performans sağlar.

Otomotiv Pano Tasarımı
MULE PRO Serisinin amiral gemisi modellerinde olduğu gibi, otomotiv tarzı bir gösterge panosu tüm kontrolleri kolay erişime sunar. Dijital panel bir bakışta bilgi sağlar. Ve orta konsol, bir aksesuar ses sistemi için hazır olarak gelir.

 

Saklama Kutusu
Yolcu koltuğunun altında bulunan eşya gözü (5,3 litre) uygun saklama alanı sunar. Çelik bir levha, depolama kutusunu kaya çarpmalarından korur.

Dijital Gösterge Paneli
Ön panele çok işlevli bir ekran yerleştirilmiştir. Özellikler şunları içerir: sürüş modu (2WD/4WD) göstergesi dijital hız göstergesi dijital yakıt göstergesi saat kilometre sayacı çift kilometre sayacı saat ölçer diferansiyel gösterge lambası motor kontrol lambası EPS uyarı lambası su sıcaklığı uyarı lambası emniyet kemeri uyarı lambası park gösterge lambası geri vites gösterge lambası boş gösterge lambası

 

Dolgulu Koltuk: İki Kişilik Geniş Oturma Alanı
İki yetişkin için geniş omuz, diz ve bacak mesafesini tamamlayan  koltuk, hem sürücü hem de yolcu için dolgulu düzene sahiptir ve PRO-MX'in üstün konforuna katkıda bulunur.

Uygun Off-Road Boyutları
Yüksek yaklaşma ve uzaklaşma açıları (sırasıyla 67˚ ve 63˚) MULE PRO-MX'in arazi performansına da katkıda bulunur. Üstyapı çıkıntısının en aza indirilmesi (tekerleklerin mümkün olduğunca tamponlara yakın konumlandırılması), dik yokuşlardan inerken veya çıkarken tampona çarpma veya kuyruğun çizilme olasılığını azaltır.

 

Kısa Dönüş Yarıçapı
Kısa 4,2 m (13,8 ft) dönüş yarıçapı, ormanda veya parkurlarda dar köşeleri geçmeyi kolaylaştırır.

Sağlam, Dayanlı Stil
Sağlam yapılarını ve yetenekli performanslarını yansıtacak şekilde tasarlanan MULE PRO-MX modelleri, MULE PRO Serisinin amiral gemisi modellerinin sağlam, sade tasarımından ilham alan yeni bir tarza sahiptir.

 

Elektronik Direksiyon
Kawasaki'nin yüksek kaliteli elektrikli hidrolik direksiyon (EPS) sistemi, en çok ihtiyacınız olduğunda en iyi şekilde çalışır: son derece yavaş hızda ve durduğunda. Tekerleğin döndürülmesi, EPS beyne bir sinyal gönderilmesine neden olarak yardımı başlatır. Beyin, sistemin elektrik motorundan gereken direksiyon yardımı miktarını belirlemek için bir araç hız sensöründen ve tork sensöründen gelen veriyi kullanır. Yavaş hızda veya durdurulduğunda, yardım en fazladır; araç hızı arttıkça yardım azalır ve direksiyon sertleşir.

700cc Tek Silindirli Motor
Hafta sonu eğlencesi için iş yerinde yük veya açık hava malzemeleri taşımak için bol miktarda çekme ve taşıma kapasitesi sunmanın yanı sıra, son derece güvenilir yakıt enjeksiyonlu 700 cc tek silindirli motorun üstün torku, eğlenceli sürüşe katkıda bulunur ve düşük hızda çalışmayı kolaylaştırır.

 

Beefy 25” Lastikler
MULE PRO-MX, 12" jantlarda 25" lastiklerle donatılmıştır. Büyük 25” radyal lastikler harika arazi çekişi sağlar, yeterli yerden yükseklik sağlar ve sağlam stili tamamlar.

Kapılar Standart
Tüm MULE PRO Serisi modelleri gibi, PRO-MX de kapılarla standart olarak gelir ve araca girip çıkmayı kolaylaştırırken bir miktar çamur koruması sunar.

 

Çekme Kapasitesi
PROMX, 680 kg (1,500 lbs) çekme kapasitesine sahiptir. Standart 2” çeki demiri alıcısı, çok çeşitli aksesuar bağlantılarıyla uyumludur.

Shinari Ayarlı Şasi
Shinari, bir nesnenin kırılmadan bükülmesini ve orijinal şekline geri dönmesini sağlayan esnekliği tanımlayan Japonca bir terimdir - tıpkı bir av yayı veya olta kamışı davranışına benzer. İdeal shinari özellikleri için ayarlanan PRO-MX'in sağlam şasi yapısı, yalnızca dayanıklılıktan değil, aynı zamanda kullanım ve sürüş konforundan da yararlanır.

 

EPS ve Eğimi Ayarlanabilir Direksiyon
Kawasaki'nin yüksek dereceli elektrikli hidrolik direksiyon (EPS) sistemi hıza duyarlıdır ve düşük hızda hafif direksiyon sağlarken, direksiyonu sıkılaştırmak için araç hızı arttıkça yardımı azaltır. Ayrıca, bir sönümleme sistemi olarak hareket ederek, tekerleklere gelen darbelerin neden olduğu direksiyon simidine ve geri tepmeyi azaltarak sürüş konforunu ve kontrolünü artırır.

Sürücüler, eğimi ayarlanabilen direksiyon simidinin konumunu tercihlerine göre ayarlayabilir ve araca binmeyi ve araçtan inmeyi kolaylaştırmak için kaldırabilir.

Çelik Parçalar
PRO Serisi tarzı çelik tampona ek olarak, elmas plakalı kargo yatağı ve döşeme tahtaları gibi alanlarda çelik parçaların bilinçli bir şekilde kullanılması, PRO-MX'in sağlam görüntüsüne katkıda bulunur ve güçlü yapısını yansıtır.

 

Güçlü Güvenilir Frenler
Ön ve arka disk frenler, özellikle motor freni ile birlikte kullanıldığında kuvvetli, kesin durma gücü sağlar. Hidrolik disk sistemi, fren pedalındaki veri ile eşleşen fren gücü sağlayarak öngörülebilir performans sunar.

Elektrikle Seçilebilir 4WD ve Arka Diferansiyel Kilidi
Elektriksel olarak "seçilebilir" 1 2WD/4WD ve çift modlu arka diferansiyel sistemi, değişen arazi ve uygulamalara uyacak şekilde sürüş sistemleri arasında kolay geçiş sağlar.

     
 
Z Moto © 2017 Ritsa