Genel Görünüm Renk Seçenekleri Fotoğraflar Özellikler Teknik Detaylar Önceki Modeller

Fabrika Sitili
Agresif yeni grenajları motorun daha kompakt görünmesini sağlar ve görüntüsü fabrika tarzı tasarım ve grafiği ile tamamlanmaktadır. Siyah alüminyum jantlar, siyah çatal korumaları ve yeşil detaylar Kawasaki’ye özgü bir kimlik yaratmaya yardımcı olur.

 

Daha İnce ve Düz Kullanıcı Alanı
Kullanıcının daha rahat hareket etmesi için daha ince yapılan radyatör grenajı, daha düz sele ve depo, düzgün ve kusursuz bir tasarım baştan aşağı yapılan çalışmaya dahildir.

Ayarlanabilir Basamak
Kullanıcı kendi boyutuna uygun pozisyonu seçebilir. Ayarlanabilir basamak kullanıcıya basamak pozisyonunu 5mm düşürmeyi sağlar.

  Büyük Çapta Fren Diskleri
Büyük Boy ø270 mm ön disk, güçlü durdurma gücü ve mükemmel kontrol sağlar. Fabrika tarzı ön ve arka fren petal diskleri aynı zamanda yüksek kaliteli sportif görünümüne katkıda bulunur.

Arka Hava Giriş Kanalları
Arka selenin altına eklenen hava giriş kanalları geliştirilmiş tepkisine katkıda bulunur.

 

Launch Control Modu
Fabrika tarzı launch control sistemi kaygan bir zeminde kullanıcıya çekiş gücünü artırmaya yardımcı olarak, motoru daha iyi kaldırma şansını yükseltir.

Ayarlanabilir Motokros Beyni
Hafif olan ECU motokros yarış zorluklarına dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. ECU üç haritaya sahiptir (dördüncüsü launch control modu için). Üç haritanın ayarları isteğe göre KX FI Kalibrasyon Kiti ile yeniden programlanabilir.
  KX FI Kalibrasyon Kiti (Aksesuar)
KX FI kalibrasyon kontrol cihazı, bilgisayar ya da pil gerektirmeden beyne takılarak motor yakıt sistemi haritalarında değişiklik değişiklik yapılmasını sağlayan yaşınabilir bir kalibrasyon aracıdır. Ayarlanmış yedi harita ayarları ile donatılmış olarak gelir.
449 cm3 Su Soğutmalı 4 Sıra Tek Silindirli Aküsüz Yakıt Enjeksiyonlu Motor
Her koşulda istikrarlı yakıt ölçümü sağlarken, yakıt enjeksiyonlu motor devir-aralığında sert güç sunar. Emiş kanallarına, valflarına ve silindirde yapılan değişiklikler daha fazla
güç sunar.
  Ayarlanabilir Direksiyon Pozisyonu
Dört pozisyon seçimi kullanıcılara kendi sürüş
pozisyonlarını uyarlamalarına olanak sağlar.
Fabrika tarzı Renthal gidon ve ped standart olarak gelir.
Yarışa Hazır Ön Süspansiyon
Süper sert titanyum kaplama çatalı aşınmadan korur. Kendinden yağlamalı alüminyum kaplaması dış boruda alüminyum yüzeyi koruyan düzgün çatal işlevi için sürtünmeyi azaltan sert, düşük sürtünmeli bir yüzey yaratır.
  SFF-AirTAC (Üç Ayrı Hava Bölmesi)
Fabrika yarış tarzı SFF-Air TAC ön çatal, amortisör aksamını sol çatal borusunda taşır. Pnömatik yay, sağda üç adet hava basınçlı bölmeden oluşur. Hafif ağırlık, düşük sürtünme, kolay ayarlama, geniş ayar seçeneği ve hassas ayarlar bazı avantajlarıdır.
İnce, Hafif Alüminyum Perimetre Şasi
Alüminyum perimetre şasi ana borular arasında daha dardır, sertliği değişmiştir ve oldukça hafiftir.
  Önemli Ölçüde Düşen Ağırlığı
Ağırlığı 108.7 kg. olan KX450F önceki modelinden 3 kg. hafiftir. Düşen ağırlığı hem motor hem de şasi parçalarının yeniden değerlendirilmesinin sonucudur.
Fabrikasyon Modifiyeli Piston
Yapısı köprülü kutu bazlı piston fabrika yarışçılarımızdan esinlenilen bir çok özellikten biridir (benzersiz Kawasaki özelliği seri üretimde ilk defa 2010 model KX450F’de kullandı).
  Launch Control Modu
Motokros yarışında motoru kaldırırken iyi bir başlangıç kritiktir. Kaygan koşullarda bir motokrosçudan maksimum kalkış performansı almak için hem debriyaj hem de gazın hassas
kontrolünü gerektirir. Launch Control üst düzey teknik ve motor kontrolünü tamamlayarak kullanıcıya iyi bir kalkış için yardımcı olur
 
Z Moto © 2017 Ritsa