Genel Görünüm Renk Seçenekleri Fotoğraflar Özellikler Teknik Detaylar Önceki Modeller

Lxuryseat Sele
Gelişmiş yolculuk konforu için şekillendirilmiş sele tasarımına sahip Lxuryseat ile donanımlıdır. İyi bir ergonomik uyum için şekillendirilmiş, LXuryseat üç kişilik ultra konforlu bir oturuş imkanı sunmaktadır. Sıcak bir günde rahatlığı artıran koltuğun yeni kaplaması ısıya dayanıklı evrimsel yeni bir malzemeden yapılmıştır. Böylece kullanım aralarında sele, güneşin altında ısınmaz.

 

JETSOUND
Hayat müzik ile güzel diye hissedenler ve supercharger jetskide, su üzerindeyken müziksiz kalmak istemeyenler, Jetsound ses sistemi sizin için yapıldı! ULTRA 310LX üzerindeki standart donanımında, sistem bir anfi, ses kontrolü (direksiyon üzerinde) ve aynalar altına yerleştirilmiş iki hoparlör içerir.
Amfi 20 W (x2 kanal) olarak değerlendirilmiştir; maksimum 40 W x2 kanal. Hoparlörler her biri 30 W olarak değerlendirilir; maksimum 60 W x2.

SU GEÇİRMEZ ALÜMİNYUM KASA
Sistem iPod ve iPhone, diğer akıllı telefonlar ve stereo pin jak çıkışı olan diğer müzik çalarlar ile uyumludur. Sistem USB belleğinde bile müzik dosyalarını çalabilir.

 

  1498 CM3 4 SİLİNDİR DENİZ MOTORU
Bir supercharger ve ara soğutucu  ile donatılmış, su soğutmalı 1498 cm3, sıralı 4-silindirli, deniz motoru ULTRA 310 serisini ileri taşıyor. Hızlanma normal emişli motora göre çok daha büyük bir çıkış üretir. Bunun büyük ölçüde sebebi, düşük devirlerde bile güçlü bir hızlanma sağlamak için güç üreten TVS supercharger kullanımıdır. Motor verimini artırmak için birkaç değişiklik – mekanik kaybını azaltarak ve diğer iyileştirmeler yoluyla – motor üretimini 221 kW ( 300 HP ) a yükseltmek.

TAMAMEN DİJİTAL GÖSTERGER
Tamamen dijital gösterge, son derece okunaklı tek bir LCD ekran kullanım imkanı sağlıyor. Değişen tasarım yüksek kalitede görüntü sunuyor ve özelliklerinden bazılarının okunabilirliğini artıyor.

  5 KADEMELİ AYARLANABİLİR DİREKSİYON
Ultra 310 serisi modelleri ayakta ya da oturarak kullanmayı sağlayan geniş kullanıcı kitlesine uygun 5 kademeli ayarlanabilir direksiyon özelliğine sahiptir.
ELEKTRONİK GAZ KELEBEKLERİ
Elektronik gaz kelebeklerinin verimi, motorun muazzam güç çıkışını kontrol eder. Ayrıca sürüş modları arasında kolay geçiş sağlayan dakikalık motor kontrolünü mümkün kılar.
  ELEKTRİKLİ TRİM KONTROL SİSTEMİ
Bu rahat sistem jet pompası ağızlığı açısının elektrikle kontrol edilmesini sağlar. Su koşulları ve sürüş tarzınıza uygun gövde tutumu ayarlaması yapmanızı kolaylaştırır. Dalgalı suda jet pompası kafa açısını yukarı yükseltir. Dalgasız koşulda dönüş performansı için jet pompası kafayı aşağı indirir.
Kawasaki Akıllı Direksiyon / SLO Modu
KSS (Kawasaki akıllı direksiyon) ilk kez kullananlara dönüş ve manevraları yeni öğrendikleri için yardımcı olmak amacı ile tasarlanan ek direksiyon sistemidir.
Tecrübeli kullanıcılar sistemin farkına bile varmayabilirler. SLO modu (akıllı öğrenme işlevi) yeni kullanıcıların, jet ski tepkisi ve kullanımı ile, supercharger’lı motoru tam gazlamadan önce daha rahat tempoda aşina olmalarını sağlar. İki ayrı düğmesi (SLO modu için ayrı, Full power için ayrı) kullanıcının kullanmakta olduğu işletim modunu bilmesini kolaylaştırır.
  Hafif Gövde
Önceki modeli gibi derin-V tip tekne dizaynı yüksek dönüş açışı, motosiklete benzer dönüş performansı sağlar. Bu dönüşlerde kullanıcıya dayatılan yanal G-yükü azaltır. Teknenin altındaki V-açı keskin dönüşler esnasında
bölünmeleri önlemeye yardımcı olur. Sonuç olarak Ultra 310 serisi modelleri, Kawasaki jet ski deniz taşıtlarının meşhur doğal kullanım ve dönüş özelliklerini sunar.

Tek Dokunuşta 5 mph (8 km/s) Modu
Bu kullanışlı mod dalgasız bölgelerde kullanılır.
Motorun saatte 8 km sabit hızda gitmesini sağlar.

  Elektronik Cruise Control
Elektronik cruise kontrolü istenen hızı sadece bir düğmeye basarak sabitlemeyi sağlar. Bu uzun mesafelerde sağ eldeki stresi azaltır, yüksek sürüş konforuna katkı sağlar.
Yakıt Tasarrufu Yardım Modu
Direksiyondaki düğmeye basarak, kullanıcıların Yakıt Ekonomisi Yardım Modu'nu etkinleştirmesi mümkün, beyni daha yalın
yakıt haritasına almak, yakıt enjeksiyon ve ateşleme zamanlamasında yakıt ekonomisine öncelik sağlar. Motor tepkisi ya da gücünün aksine bu mod sabit bir hızda sürerken yakıt ekonomisini artırmak amacıyla, düşük yakıt tüketiminden yanadır.
  Ekonomik Sürüş Göstergesi
Motor kontrolü için yüksek hassasiyetli elektronik kumanda kullanılarak, Kawasaki modelleri yüksek düzeyde yakıt verimliliği elde edebilir. Ancak, yakıt tüketimi önemli ölçüde gaz kullanımı, vites seçimi ve binicinin kontrolü altındaki diğer unsurlar tarafından etkilenir. Ekonomik Sürüş Göstergesi mevcut sürüş koşulları düşük miktarda yakıt tüketirken
gösteren bir fonksiyondur. Sistem, araç hızı, motor hızı, gaz kolu konumu ve diğer sürüş koşulları ne olursa olsun yakıt tüketimini sürekli izler. Yakıt tüketimi verilen hız için azaldığında (yani yakıt verimliliği yükseldiğinde), "ECO" işareti gösterge panelinin LCD ekranında görünür. Bu şekilde ECO ekrandayken sürüşe devam edildiğinde yakıt tüketimi azaltılır.
 
Z Moto © 2017 Ritsa