Genel Görünüm Renk Seçenekleri Fotoğraflar Özellikler Teknik Detaylar

Bağımsız Ön ve Arka Süspansiyon
Çift salıncaklı süspansiyon, her bir tekerleğin şasi üzerinde minimum etki ile engellerin üzerinden geçmesini sağlamak için hem ön hem de arkada kullanılmıştır.

 

 

Basit ve Sağlam Stil
Sağlam yapılarını ve güçlü performanslarını yansıtacak şekilde tasarlanan MULE PRO-DXT ve PRO-DX, yüksek kaliteli kamyonetlerde bulunana benzer sağlam, basit bir stile sahiptir.

Dengeli Şasi Sertliği
MULE PRO-DXT ve PRO-DX'in kuvvetli şasi yapısı, mükemmel kullanımın yanı sıra mükemmel dayanıklılık sağlar.

 

 

Elektronik Direksiyon
Kawasaki'nin yüksek kaliteli elektrikli hidrolik direksiyon (EPS) sistemi, en çok ihtiyacınız olduğunda en iyi şekilde çalışır: son derece yavaş hızda ve durduğunda.

Hızlı Dönüştürme
Dört kişilik modundan iki kişilik moduna geçmek için, koltuk mandallarını serbest bırakın ve kargo duvarı sabitleme mekanizmasını devreden çıkarmak için kargo duvarı desteklerini kaldırın; koltuk altını katlayın; kargo duvarını ileri kaydırın; kargo duvar desteklerini indirin ve kargo duvarını sabitlemek için koltuk mandallarını yeniden takın.

 

Güçlü 993 cm3 Dizel Motor
Yerinde yakıt uyumluluğuna ek olarak, MULE PRO-DXT ve PRO-DX'in yüksek torklu üç silindirli dizel motoru, yükleri taşımak için mükemmel performansın yanı sıra kolay düşük hız kontrolü sunar. Aracın azami hızı 30 km/s'ye kadardır.

Aydınlık Farlar
Çift 55/60 W farlar ve standart LED ışıklar, gece sürüşlerinde net görüş için karanlıkta aydınlık bir yol sağlar.

 

Dijital Gösterge Paneli
Ön panele yerleştirilmiş çok işlevli ekran, tüm modellerde standarttır.

Hidrolik Disk Frenler
Ön ve arka disk frenler, kuvvetli, kesin durdurma gücü sağlar. Hidrolik disk sistemi, fren pedalındaki girdiyle eşleşen fren gücü sağlayarak öngörülebilir performans sunar.

 

 

Elektrikle Seçilebilir 4WD ve Arka Diferansiyel Kilidi
Elektriksel olarak "seçilebilir" 2WD/4WD ve çift modlu arka diferansiyel sistemi,  arazi ve sürüş değişikliklerine uyacak şekilde sürüş sistemleri arasında kolay geçiş sağlar.

Bir Dakikada, Tek Kişilik Dönüşüm
Trans Cab sistemi, MULE PRO-DXT'nin bir dakikadan kısa bir sürede dört kişilik modundan iki kişilik moduna dönüştürülmesini sağlar. Kayar kargo duvarı, kargo yatağı ile entegre edilerek tek bir kişinin dönüşümü gerçekleştirmesini mümkün kılar.

 

4 Kişilik Alan
Kargo yatağı yan duvarları menteşelidir, bu da kargo duvarı arkaya doğru kaydığında ön kısımların katlanarak ortadan kalmasını sağlar.

 
Z Moto © 2017 Ritsa